Prodaja - Zemljište 8000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Plagiari
160 000 €
20 €/m²
Property 26402 photo 1
Property 26402 photo 2
Property 26402 photo 3
Property 26402 photo 4
Property 26402 photo 5
Property 26402 photo 6
Property 26402 photo 7

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od grada: 2,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 400 kv.m.

Za prodaju
170 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 52991
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
200 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 40171
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
175 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 40033
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
175 000 € 300 €/m²
  • Kod objekta 59370
  • Kvadratura 583 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
200 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 56397
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
140 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 54658
  • Kvadratura 10250 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
175 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 39855
  • Kvadratura 1750 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m

Prijava za Newsletter