Prodaja - Zemljište 20000 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros Kalives Poligiru
200 000 € 160 000 €
8 €/m²
Property 26191 photo 1
Property 26191 photo 2
Property 26191 photo 3
Property 26191 photo 4
Property 26191 photo 5
Property 26191 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od grada: 9 km
  • Udaljenost od aerodroma: 39 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 20000 kv.m. na Halkidikiju.То је ван плана града.

Za prodaju
215 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49314
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
165 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 44567
  • Kvadratura 4686 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
200 000 €
  • Kod objekta 2327
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
290 000 € 145 €/m²
  • Kod objekta 49320
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
180 000 €
  • Kod objekta 2674
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 9300 m
Za prodaju
215 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 56635
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
175 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 48321
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
220 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 5480
  • Kvadratura 1691 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
175 000 € 184 €/m²
  • Kod objekta 29001
  • Kvadratura 947 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
265 000 € 632 €/m²
  • Kod objekta 22231
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter