Prodaja - Poslovni prostor 240 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
180 000 €
750 €/m²
Property 26114 photo 1
Property 26114 photo 2
Property 26114 photo 3
Property 26114 photo 4
Property 26114 photo 5
Property 26114 photo 6
Property 26114 photo 7
Property 26114 photo 8
Property 26114 photo 9
Property 26114 photo 10
Property 26114 photo 11
Property 26114 photo 12
Property 26114 photo 13
Property 26114 photo 14
Property 26114 photo 15
Property 26114 photo 16

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1912
  • Udaljeno od mora: 11000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 43 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 240 kv.m na Halkidikiju. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
230 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 8014
  • Kvadratura 100 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
180 000 € 1250 €/m²
  • Kod objekta 33871
  • Kvadratura 144 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
220 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 31573
  • Kvadratura 70 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
180 000 € 750 €/m²
  • Kod objekta 26114
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 € 1793 €/m²
  • Kod objekta 32145
  • Kvadratura 145 m²
  • Udaljenost od mora 120 m

Prijava za Newsletter