Prodaja - Poslovni prostor 618 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
1 714 400 €
2774 €/m²
Property 25551 photo 1
Property 25551 photo 2
  • Kod objekta 25551
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 618 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 1991
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 8 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 618 kv.m u Pafos. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Kod objekta 34239
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
2 411 640 € 11012 €/m²
  • Kod objekta 52416
  • Kvadratura 219 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 500 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 38787
  • Kvadratura 1250 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m
Za prodaju
2 000 000 € 2534 €/m²
  • Kod objekta 45068
  • Kvadratura 789 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
2 500 000 €
  • Kod objekta 45504
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
2 500 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 37375
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 102 443 € 14205 €/m²
  • Kod objekta 36934
  • Kvadratura 148 m²
  • Udaljenost od mora 320 m
Za prodaju
2 300 000 € 41818 €/m²
  • Kod objekta 45501
  • Kvadratura 55 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m

Prijava za Newsletter