Prodaja - Poslovni prostor 187 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
185 500 €
992 €/m²
Property 25491 photo 1
Property 25491 photo 2
Property 25491 photo 3
  • Kod objekta 25491
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 187 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 187 kv.m u Pafos. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
220 000 € 1100 €/m²
  • Kod objekta 24555
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
265 500 € 2577 €/m²
  • Kod objekta 25540
  • Kvadratura 103 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
275 000 € 1057 €/m²
  • Kod objekta 32316
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
220 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 36563
  • Kvadratura 110 m²
  • Udaljenost od mora 750 m
Za prodaju
185 500 € 991 €/m²
  • Kod objekta 25491
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
168 210 € 2757 €/m²
  • Kod objekta 25499
  • Kvadratura 61 m²
  • Udaljenost od mora 450 m

Prijava za Newsletter