Prodaja - Zemljište 273 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Čalandri
230 000 €
842 €/m²
Property 25227 photo 1
Property 25227 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 273 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m.

Za prodaju
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod objekta 12355
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
265 000 € 387 €/m²
  • Kod objekta 8291
  • Kvadratura 684 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
260 000 €
  • Kod objekta 3306
  • Kvadratura 0 m²
Za prodaju
300 000 €
  • Kod objekta 3304
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 900 m
Za prodaju
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 57166
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
300 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 62005
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 28597
  • Kvadratura 205 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m

Prijava za Newsletter