Prodaja - Zemljište 249 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Zapad Čajdari
270 000 €
1084 €/m²
Property 25225 photo 1
Property 25225 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 1
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 249 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 249 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na šumu.

Za prodaju
260 000 € 2080 €/m²
  • Kod objekta 21242
  • Kvadratura 125 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
400 000 € 1052 €/m²
  • Kod objekta 11174
  • Kvadratura 380 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
265 000 € 387 €/m²
  • Kod objekta 8291
  • Kvadratura 684 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
260 000 € 909 €/m²
  • Kod objekta 10248
  • Kvadratura 286 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m

Prijava za Newsletter