Prodaja - Poslovni prostor 370 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
1 500 000 €
4054 €/m²
Property 25109 photo 1
Property 25109 photo 2
Property 25109 photo 3
Property 25109 photo 4
Property 25109 photo 5
Property 25109 photo 6
Property 25109 photo 7
Property 25109 photo 8
Property 25109 photo 9
  • Kod objekta 25109
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Poslovni prostor
  • Kvadratura 370 m²
  • Površina placa 528 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 50 km

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 370 kv.m u Limasol. Poslovni prostor se sastoji od 0 sprata. Poslovni prostor Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, grejanje.

Za prodaju
1 500 000 € 4054 €/m²
  • Kod objekta 25109
  • Kvadratura 370 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
1 400 000 €
  • Kod objekta 25041
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 530 m
Za prodaju
1 714 400 € 2774 €/m²
  • Kod objekta 25551
  • Kvadratura 618 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
2 000 000 € 3072 €/m²
  • Kod objekta 35686
  • Kvadratura 651 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
2 200 000 € 12021 €/m²
  • Kod objekta 34239
  • Kvadratura 183 m²
  • Udaljenost od mora 40 m
Za prodaju
2 000 000 € 1509 €/m²
  • Kod objekta 38636
  • Kvadratura 1325 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
1 500 000 € 10000 €/m²
  • Kod objekta 46188
  • Kvadratura 150 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 994 200 € 8274 €/m²
  • Kod objekta 52415
  • Kvadratura 241 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
1 636 800 € 7242 €/m²
  • Kod objekta 37592
  • Kvadratura 226 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m

Prijava za Newsletter