1 200 000 €
3109 €/m²
Property 24980 photo 1
Property 24980 photo 2
Property 24980 photo 3
Property 24980 photo 4
Property 24980 photo 5
Property 24980 photo 6
Property 24980 photo 7
Property 24980 photo 8
Property 24980 photo 9
Property 24980 photo 10
Property 24980 photo 11
Property 24980 photo 12
Property 24980 photo 13
Property 24980 photo 14
Property 24980 photo 15
Property 24980 photo 16
Property 24980 photo 17
Property 24980 photo 18
Property 24980 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2009
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 386 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na drugom sprat se sastoji od 4 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod objekta 18833
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 14434
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
1 550 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 62163
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
1 200 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 4296
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 63527
  • Kvadratura 418 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 000 000 € 2173 €/m²
  • Kod objekta 29503
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 500 000 € 5555 €/m²
  • Kod objekta 36126
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 23301
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter