160 000 €
320 €/m²
Property 23900 photo 1
Property 23900 photo 2
Property 23900 photo 3
Property 23900 photo 4
Property 23900 photo 5
Property 23900 photo 6
Property 23900 photo 7
Property 23900 photo 8

Detalji

  • Broj soba: 7
  • Bedrooms: 7
  • Udaljeno od mora: 2500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 80 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 500 kv.m. na Kritu. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.

Za prodaju
150 000 € 55 €/m²
  • Kod objekta 65125
  • Kvadratura 2710 m²
  • Udaljenost od mora 1100 m
Za prodaju
150 000 € 185 €/m²
  • Kod objekta 63801
  • Kvadratura 809 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
150 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 64037
  • Kvadratura 5088 m²
  • Udaljenost od mora 352 m
Za prodaju
200 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 51006
  • Kvadratura 5600 m²
  • Udaljenost od mora 480 m
Za prodaju
138 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 55956
  • Kvadratura 3092 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
130 000 € 95 €/m²
  • Kod objekta 50395
  • Kvadratura 1358 m²
  • Udaljenost od mora 6300 m
Za prodaju
150 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 49099
  • Kvadratura 1200 m²
  • Udaljenost od mora 350 m
Za prodaju
139 000 € 139 €/m²
  • Kod objekta 63268
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
192 000 € 181 €/m²
  • Kod objekta 44358
  • Kvadratura 1055 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
150 000 € 180 €/m²
  • Kod objekta 65310
  • Kvadratura 830 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m

Prijava za Newsletter