150 000 €
298 €/m²
Property 23748 photo 1
Property 23748 photo 2
Property 23748 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 502 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 598 kv.m.

Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
134 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 62127
  • Kvadratura 4770 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
190 000 € 44 €/m²
  • Kod objekta 46871
  • Kvadratura 4250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
220 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 60722
  • Kvadratura 5850 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
205 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 59438
  • Kvadratura 6800 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 28997
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 9500 m
Za prodaju
175 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39856
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
140 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 13922
  • Kvadratura 1680 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
135 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49543
  • Kvadratura 4312 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
200 000 € 83 €/m²
  • Kod objekta 23751
  • Kvadratura 2400 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m

Prijava za Newsletter