Prodaja - Kuća 218 m² u centralnoj Grčkoj

Grčka Srpskohrvatski / srpskohrvatski Reumatologija
500 000 € 450 000 €
2064 €/m²
Property 23736 photo 1
Property 23736 photo 2
Property 23736 photo 3

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2008
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 63 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 218 kv.m u centralnoj Grčkoj. u suterenu se sastoji od dnevne sobe. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 WC. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.