Prodaja - Zemljište 615 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Poligiros
50 000 €
81 €/m²
Property 23694 photo 1
Property 23694 photo 2
Property 23694 photo 3
Property 23694 photo 4
Property 23694 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,24
  • Udaljeno od mora: 17000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 615 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 145 kv.m.

Za prodaju
53 000 € 87 €/m²
  • Kod objekta 8141
  • Kvadratura 603 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
55 000 € 157 €/m²
  • Kod objekta 54686
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 100 m
Za prodaju
70 000 € 63 €/m²
  • Kod objekta 31092
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 450 m
Za prodaju
70 000 € 50 €/m²
  • Kod objekta 43823
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
67 000 € 197 €/m²
  • Kod objekta 63214
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 23000 m
Za prodaju
55 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 57473
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
68 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 56632
  • Kvadratura 8500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
55 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 45230
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 550 m
Za prodaju
57 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 22234
  • Kvadratura 5700 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
50 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 60891
  • Kvadratura 1586 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m

Prijava za Newsletter