Prodaja - Vila 360 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Maratonas
1 250 000 €
3472 €/m²
Property 23301 photo 1
Property 23301 photo 2
Property 23301 photo 3
Property 23301 photo 4
Property 23301 photo 5
Property 23301 photo 6
Property 23301 photo 7
Property 23301 photo 8
Property 23301 photo 9
Property 23301 photo 10
Property 23301 photo 11
Property 23301 photo 12
Property 23301 photo 13
Property 23301 photo 14
Property 23301 photo 15
Property 23301 photo 16
Property 23301 photo 17
Property 23301 photo 18
Property 23301 photo 19
Property 23301 photo 20
Property 23301 photo 21
Property 23301 photo 22
Property 23301 photo 23
Property 23301 photo 24

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 360 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, 3 ostava. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 650 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 63527
  • Kvadratura 418 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3939 €/m²
  • Kod objekta 12211
  • Kvadratura 330 m²
  • Udaljenost od mora 21000 m
Za prodaju
1 200 000 € 3108 €/m²
  • Kod objekta 24980
  • Kvadratura 386 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 300 000 € 2888 €/m²
  • Kod objekta 35090
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 300 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 14434
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 15
Za prodaju
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Kod objekta 23301
  • Kvadratura 360 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter