Prodaja - Zemljište na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki
200 000 €
21 €/m²
Property 2327 photo 1
Property 2327 photo 2
Property 2327 photo 3
Property 2327 photo 4
Property 2327 photo 5
Property 2327 photo 6
Property 2327 photo 7
Property 2327 photo 8
  • Kod objekta 2327
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Zemljište
  • Region Halkidiki
  • Mesto Halkidiki (Makedonija)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 0 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
215 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 49314
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
200 000 € 160 000 € 8 €/m²
  • Kod objekta 26191
  • Kvadratura 20000 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
215 000 € 30 €/m²
  • Kod objekta 56635
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
165 000 € 35 €/m²
  • Kod objekta 44567
  • Kvadratura 4686 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
165 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 48331
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
220 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 5480
  • Kvadratura 1691 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
265 000 € 632 €/m²
  • Kod objekta 22231
  • Kvadratura 419 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
215 000 € 215 €/m²
  • Kod objekta 49316
  • Kvadratura 1000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 14326
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
168 000 € 480 €/m²
  • Kod objekta 277
  • Kvadratura 350 m²
  • Udaljenost od mora 50 m

Prijava za Newsletter