Prodaja - Vila 143 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
352 000 €
2462 €/m²
  • Kod objekta 23189
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 143 m²
  • Površina placa 270 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 400 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 143 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, parking.

Za prodaju
477 000 € 2981 €/m²
  • Kod objekta 44300
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2132 €/m²
  • Kod objekta 51519
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
330 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 32373
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
345 000 € 2300 €/m²
  • Kod objekta 44179
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 10081
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
395 000 € 2323 €/m²
  • Kod objekta 9091
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
450 000 € 2556 €/m²
  • Kod objekta 52306
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
410 000 € 1952 €/m²
  • Kod objekta 38751
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
439 320 € 3160 €/m²
  • Kod objekta 45612
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m

Prijava za Newsletter