Prodaja - Poslovni prostor 1072 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Nea Moudania
1 500 000 €
1399 €/m²
Property 22827 photo 1
Property 22827 photo 2
Property 22827 photo 3
Property 22827 photo 4
Property 22827 photo 5
Property 22827 photo 6
Property 22827 photo 7
Property 22827 photo 8
Property 22827 photo 9
Property 22827 photo 10
Property 22827 photo 11
Property 22827 photo 12
Property 22827 photo 13
Property 22827 photo 14
Property 22827 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2007
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Udaljeno od mora: 600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 40 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju poslovni prostor od 1072 kv.m na Halkidikiju. Poslovni prostor se sastoji od 4 sprata. Poslovni prostor Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 400 000 € 2333 €/m²
  • Kod objekta 2959
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
1 500 000 € 286 €/m²
  • Kod objekta 3124
  • Kvadratura 5230 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 500 000 € 1399 €/m²
  • Kod objekta 22827
  • Kvadratura 1072 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8030
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 4333 €/m²
  • Kod objekta 11687
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10 m
Za prodaju
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Kod objekta 30864
  • Kvadratura 580 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m

Prijava za Newsletter