Prodaja - Vila 146 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
Cena od 369 000 €
2527 €/m²
Property 22686 photo 1
Property 22686 photo 2
Property 22686 photo 3
Property 22686 photo 4
Property 22686 photo 5
Property 22686 photo 6
Property 22686 photo 7
  • Kod objekta 22686
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 146 m²
  • Površina placa 240 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 4
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 146 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, alarm, ostavu.

Za prodaju
350 000 € 1555 €/m²
  • Kod objekta 10081
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 6500 m
Za prodaju
395 000 € 2438 €/m²
  • Kod objekta 45105
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 49192
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
415 000 € 2075 €/m²
  • Kod objekta 49184
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
425 000 € 2414 €/m²
  • Kod objekta 49367
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
535 000 € 1981 €/m²
  • Kod objekta 15853
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 60000 m
Za prodaju
379 000 € 2165 €/m²
  • Kod objekta 49267
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
499 000 € 2310 €/m²
  • Kod objekta 52356
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
380 000 € 2375 €/m²
  • Kod objekta 45339
  • Kvadratura 160 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
475 762 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 9326
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter