Prodaja - Zemljište 677 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
130 000 €
192 €/m²
Property 22250 photo 1
Property 22250 photo 2
Property 22250 photo 3
Property 22250 photo 4
Property 22250 photo 5

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 1006 m
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 677 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 420 kv.m.

Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
175 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 39856
  • Kvadratura 1770 m²
  • Udaljenost od mora 5500 m
Za prodaju
180 000 € 27 €/m²
  • Kod objekta 29528
  • Kvadratura 6500 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
180 000 € 45 €/m²
  • Kod objekta 14018
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
140 000 € 280 €/m²
  • Kod objekta 29012
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
134 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 62127
  • Kvadratura 4770 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
135 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 49543
  • Kvadratura 4312 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
125 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 56324
  • Kvadratura 1561 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
130 000 € 287 €/m²
  • Kod objekta 39854
  • Kvadratura 452 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter