Prodaja - Zemljište 419 m² na Halkidikiju

Grčka Makedonija Halkidiki Nea Propontida Flogita
265 000 €
632 €/m²
Property 22231 photo 1
Property 22231 photo 2
Property 22231 photo 3
Property 22231 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od aerodroma: 36 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 419 kv.m. na Halkidikiju.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
220 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 5480
  • Kvadratura 1691 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
350 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 22744
  • Kvadratura 9312 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
320 000 € 9 €/m²
  • Kod objekta 9541
  • Kvadratura 34000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
360 000 € 194 €/m²
  • Kod objekta 61745
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
220 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 33833
  • Kvadratura 5500 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
340 000 € 300 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 7214
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
240 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 14326
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Preporučujemo Za prodaju
250 000 € 98 €/m²
  • Kod objekta 61823
  • Kvadratura 2550 m²
  • Udaljenost od mora 13 m
Za prodaju
260 000 € 140 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 11364
  • Kvadratura 23750 m²
  • Udaljenost od mora 40000 m
Za prodaju
320 000 € 132 €/m²
  • Kod objekta 31318
  • Kvadratura 2407 m²
  • Udaljenost od mora 150 m

Prijava za Newsletter