Prodaja - Zemljište 2474 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Thermaikos Peraia
Na upit
Property 22203 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 177 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5,3 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 2474 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 2100 kv.m.

Za prodaju
535 000 € 178 €/m²
  • Kod objekta 62508
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
134 000 € 28 €/m²
  • Kod objekta 62127
  • Kvadratura 4770 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
68 000 € 12 €/m²
  • Kod objekta 56500
  • Kvadratura 5300 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
100 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 60666
  • Kvadratura 3870 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
550 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 60089
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
150 000 € 51 €/m²
  • Kod objekta 61027
  • Kvadratura 2900 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
90 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 62158
  • Kvadratura 4350 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
150 000 € 619 €/m²
  • Kod objekta 57262
  • Kvadratura 242 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
420 000 € 93 €/m²
  • Kod objekta 66086
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter