Prodaja - Zemljište 3000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
300 000 €
100 €/m²
Property 22040 photo 1
Property 22040 photo 2
Property 22040 photo 3
Property 22040 photo 4
Property 22040 photo 5
Property 22040 photo 6
Property 22040 photo 7
Property 22040 photo 8
Property 22040 photo 9
Property 22040 photo 10

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 3000 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 1200 kv.m.

Za prodaju
340 000 € 210 €/m²
  • Kod objekta 49633
  • Kvadratura 1612 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
270 000 € 163 €/m²
  • Kod objekta 37724
  • Kvadratura 1650 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
385 000 € 275 €/m²
  • Kod objekta 19479
  • Kvadratura 1400 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
300 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 57082
  • Kvadratura 926 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
420 000 € 68 €/m²
  • Kod objekta 62209
  • Kvadratura 6100 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
320 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 36149
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
400 000 € 235 €/m²
  • Kod objekta 57971
  • Kvadratura 1700 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
300 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13743
  • Kvadratura 8194 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
330 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 36569
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter