Prodaja - Zemljište 8000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
800 000 €
100 €/m²
Property 21982 photo 1
Property 21982 photo 2
Property 21982 photo 3
Property 21982 photo 4
Property 21982 photo 5
Property 21982 photo 6

Detalji

  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od grada: 450 km
  • Udaljenost od aerodroma: 29 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 300 kv.m.

Za prodaju
800 000 € 88 €/m²
  • Kod objekta 61026
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 000 000 € 80 €/m²
  • Kod objekta 58868
  • Kvadratura 12500 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
690 000 € 667 €/m²
  • Kod objekta 57750
  • Kvadratura 1033 m²
  • Udaljenost od mora 60 m
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 31396
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
650 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 44068
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
870 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 63660
  • Kvadratura 4748 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
800 000 € 100 €/m²
  • Kod objekta 21982
  • Kvadratura 8000 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
950 000 € 475 €/m²
  • Kod objekta 59693
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
650 000 € 72 €/m²
  • Kod objekta 58074
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m

Prijava za Newsletter