Na upit
Property 21927 photo 1
Property 21927 photo 2
Property 21927 photo 3
Property 21927 photo 4
Property 21927 photo 5
Property 21927 photo 6
Property 21927 photo 7
Property 21927 photo 8
Property 21927 photo 9
Property 21927 photo 10
Property 21927 photo 11
Property 21927 photo 12
Property 21927 photo 13
Property 21927 photo 14
Property 21927 photo 15
Property 21927 photo 16
Property 21927 photo 17
Property 21927 photo 18
Property 21927 photo 19
Property 21927 photo 20
Property 21927 photo 21
Property 21927 photo 22
Property 21927 photo 23
Property 21927 photo 24
Property 21927 photo 25
Property 21927 photo 26
Property 21927 photo 27
Property 21927 photo 28
Property 21927 photo 29
Property 21927 photo 30
Property 21927 photo 31
Property 21927 photo 32
Property 21927 photo 33
Property 21927 photo 34
Property 21927 photo 35
Property 21927 photo 36
Property 21927 photo 37
Property 21927 photo 38
Property 21927 photo 39

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2012
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: električno
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 540 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe, 3 kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila, WC. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Lokacija

Video

Slične ponude

Za prodaju
1 200 000 € 4095 €/m²
  • Kod objekta 63185
  • Kvadratura 293 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 19908
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 41912
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 31561
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 200 000 € 1714 €/m²
  • Kod objekta 4296
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Kod objekta 6181
  • Kvadratura 600 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 30753
  • Kvadratura 335 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 1200 €/m²
  • Kod objekta 42807
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter