1 500 000 €
541 €/m²
Property 21799 photo 1
Property 21799 photo 2
Property 21799 photo 3

Detalji

  • Udaljeno od mora: 13000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2768 kv.m. u Atini.

Za prodaju
1 300 000 € 1857 €/m²
  • Kod objekta 9756
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 2700 m
Za prodaju
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 41133
  • Kvadratura 1104 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
2 150 000 € 3307 €/m²
  • Kod objekta 63987
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 950 m
Za prodaju
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • Kod objekta 34904
  • Kvadratura 148000 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
1 250 000 € 56 €/m²
  • Kod objekta 18057
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod objekta 62859
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
1 350 000 € 4285 €/m²
  • Kod objekta 56266
  • Kvadratura 315 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
1 500 000 € 541 €/m²
  • Kod objekta 21799
  • Kvadratura 2768 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
2 200 000 € 2444 €/m²
  • Kod objekta 63600
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 300 m
Za prodaju
2 150 000 € 3456 €/m²
  • Kod objekta 63977
  • Kvadratura 622 m²
  • Udaljenost od mora 850 m

Prijava za Newsletter