Prodaja - Zemljište 12646 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Epanomi Epanomi - Centar
1 000 000 € 750 000 €
59 €/m²
Property 21593 photo 1
Property 21593 photo 2
Property 21593 photo 3
Property 21593 photo 4
Property 21593 photo 5
Property 21593 photo 6
Property 21593 photo 7
Property 21593 photo 8
Property 21593 photo 9
Property 21593 photo 10
Property 21593 photo 11
Property 21593 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1760 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 12646 kv.m. u predgrađu Soluna.То је ван плана града. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na grad.

Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 100 000 € 94 €/m²
  • Kod objekta 13510
  • Kvadratura 11600 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
850 000 € 103 €/m²
  • Kod objekta 59690
  • Kvadratura 8248 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 300 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 47476
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m

Prijava za Newsletter