300 000 €
296 €/m²
Property 21330 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 30000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1012 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града.

Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
290 000 € 483 €/m²
  • Kod objekta 63489
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod objekta 5000
  • Kvadratura 504 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
400 000 € 782 €/m²
  • Kod objekta 62004
  • Kvadratura 511 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
380 000 € 577 €/m²
  • Kod objekta 64576
  • Kvadratura 658 m²
  • Udaljenost od mora 1800 m
Za prodaju
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 56510
  • Kvadratura 155 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
400 000 € 173 €/m²
  • Kod objekta 32656
  • Kvadratura 2305 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
350 000 € 397 €/m²
  • Kod objekta 43646
  • Kvadratura 881 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m

Prijava za Newsletter