Prodaja - Zemljište 8000 m² u Atini

Grčka Atika Ostatak Atika Kalivia Thorikou
450 000 €
56 €/m²
Property 21312 photo 1

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 8000 kv.m. u Atini. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
475 000 € 1096 €/m²
  • Kod objekta 11178
  • Kvadratura 433 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
475 000 € 229 €/m²
  • Kod objekta 11079
  • Kvadratura 2072 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod objekta 6655
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
600 000 € 1153 €/m²
  • Kod objekta 35500
  • Kvadratura 520 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod objekta 48674
  • Kvadratura 287 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
640 000 € 1833 €/m²
  • Kod objekta 63596
  • Kvadratura 349 m²
  • Udaljenost od mora 2900 m
Za prodaju
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 57038
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
460 000 € 707 €/m²
  • Kod objekta 56993
  • Kvadratura 650 m²
  • Udaljenost od mora 16800 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter