260 000 €
2080 €/m²
Property 21242 photo 1
Property 21242 photo 2

Detalji

  • Grejanje: ostalo
  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 125 kv.m. u Atini.

Za prodaju
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • Kod objekta 31793
  • Kvadratura 220 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
345 000 € 492 €/m²
  • Kod objekta 46034
  • Kvadratura 700 m²
  • Udaljenost od mora 22000 m
Za prodaju
300 000 € 296 €/m²
  • Kod objekta 21330
  • Kvadratura 1012 m²
  • Udaljenost od mora 30000 m
Za prodaju
260 000 € 553 €/m²
  • Kod objekta 38716
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod objekta 20318
  • Kvadratura 230 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
246 000 € 1430 €/m²
  • Kod objekta 12355
  • Kvadratura 172 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
260 000 € 634 €/m²
  • Kod objekta 52117
  • Kvadratura 410 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
290 000 € 976 €/m²
  • Kod objekta 56933
  • Kvadratura 297 m²
  • Udaljenost od mora 700 m
Za prodaju
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • Kod objekta 5000
  • Kvadratura 504 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
230 000 € 842 €/m²
  • Kod objekta 25227
  • Kvadratura 273 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter