160 000 €
32 €/m²
Property 20944 photo 1
Property 20944 photo 2
Property 20944 photo 3
Property 20944 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od grada: 2 km
  • Udaljenost od aerodroma: 42 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 5000 kv.m. na Halkidikiju. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja.

Za prodaju
220 000 € 130 €/m²
  • Kod objekta 5480
  • Kvadratura 1691 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
160 000 € 20 €/m²
  • Kod objekta 36248
  • Kvadratura 7650 m²
  • Udaljenost od mora 7650 m
Za prodaju
160 000 € 16 €/m²
  • Kod objekta 48315
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
190 000 € 19 €/m²
  • Kod objekta 42541
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
175 000 € 184 €/m²
  • Kod objekta 29001
  • Kvadratura 947 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
160 000 €
  • Kod objekta 3364
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
130 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 58988
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
215 000 € 34 €/m²
  • Kod objekta 8160
  • Kvadratura 6300 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
130 000 € 279 €/m²
  • Kod objekta 35496
  • Kvadratura 465 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
165 000 € 183 €/m²
  • Kod objekta 48331
  • Kvadratura 900 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m

Prijava za Newsletter