Prodaja - Zemljište 6000 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kardia
1 300 000 €
216 €/m²
Property 20480 photo 1
Property 20480 photo 2
Property 20480 photo 3
Property 20480 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od grada: 10 km
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 6000 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 200 kv.m. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.

Za prodaju
1 500 000 € 214 €/m²
  • Kod objekta 38153
  • Kvadratura 7000 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 650 000 € 110 €/m²
  • Kod objekta 22864
  • Kvadratura 15000 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
1 300 000 € 260 €/m²
  • Kod objekta 66085
  • Kvadratura 5000 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
1 100 000 € 244 €/m²
  • Kod objekta 62129
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
1 100 000 € 366 €/m²
  • Kod objekta 2707
  • Kvadratura 3000 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
1 300 000 € 702 €/m²
  • Kod objekta 58311
  • Kvadratura 1850 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
1 300 000 € 216 €/m²
  • Kod objekta 20480
  • Kvadratura 6000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m

Prijava za Newsletter