320 000 €
1391 €/m²
Property 20318 photo 1
Property 20318 photo 2
Property 20318 photo 3
Property 20318 photo 4
Property 20318 photo 5
Property 20318 photo 6
Property 20318 photo 7
Property 20318 photo 8
Property 20318 photo 9
Property 20318 photo 10
Property 20318 photo 11

Detalji

  • Udaljeno od mora: 9000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 230 kv.m. u Atini.

Za prodaju
440 000 € 1600 €/m²
  • Kod objekta 57399
  • Kvadratura 275 m²
  • Udaljenost od mora 6700 m
Za prodaju
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod objekta 60631
  • Kvadratura 194 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
460 000 € 1602 €/m²
  • Kod objekta 48674
  • Kvadratura 287 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • Kod objekta 38693
  • Kvadratura 216 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
330 000 € 165 €/m²
  • Kod objekta 32655
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m
Za prodaju
300 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 62005
  • Kvadratura 547 m²
  • Udaljenost od mora 1400 m
Za prodaju
420 000 € 3021 €/m²
  • Kod objekta 49102
  • Kvadratura 139 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m
Za prodaju
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod objekta 56510
  • Kvadratura 155 m²
  • Udaljenost od mora 280 m
Za prodaju
450 000 € 548 €/m²
  • Kod objekta 23196
  • Kvadratura 821 m²
  • Udaljenost od mora 24000 m

Prijava za Newsletter