Prodaja - Vila 197 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
449 000 €
2279 €/m²
Property 20270 photo 1
Property 20270 photo 2
Property 20270 photo 3
Property 20270 photo 4
Property 20270 photo 5
Property 20270 photo 6
Property 20270 photo 7
Property 20270 photo 8
Property 20270 photo 9
Property 20270 photo 10
Property 20270 photo 11
Property 20270 photo 12
Property 20270 photo 13
Property 20270 photo 14
Property 20270 photo 15
Property 20270 photo 16
Property 20270 photo 17
Property 20270 photo 18
Property 20270 photo 19
Property 20270 photo 20
Property 20270 photo 21
Property 20270 photo 22
Property 20270 photo 23
Property 20270 photo 24
Property 20270 photo 25
Property 20270 photo 26
Property 20270 photo 27
Property 20270 photo 28
Property 20270 photo 29
Property 20270 photo 30
Property 20270 photo 31
Property 20270 photo 32
Property 20270 photo 33
  • Kod objekta 20270
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 197 m²
  • Površina placa 686 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju vila od 197 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
399 000 € 2389 €/m²
  • Kod objekta 47099
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
481 535 € 2832 €/m²
  • Kod objekta 52353
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 3714 €/m²
  • Kod objekta 40270
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51516
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 3486 €/m²
  • Kod objekta 52224
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 2763 €/m²
  • Kod objekta 52315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
480 000 € 3356 €/m²
  • Kod objekta 56715
  • Kvadratura 143 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 2164 €/m²
  • Kod objekta 51515
  • Kvadratura 201 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 3212 €/m²
  • Kod objekta 52541
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter