Prodaja - Zemljište 949 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Bilten Kato Scholari
120 000 €
126 €/m²
Property 20100 photo 1
Property 20100 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 8
  • Udaljeno od mora: 17000 m
  • Udaljenost od grada: 22 km
  • Udaljenost od aerodroma: 11 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 949 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 759 kv.m.

Za prodaju
98 000 € 24 €/m²
  • Kod objekta 65379
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
130 000 € 118 €/m²
  • Kod objekta 35075
  • Kvadratura 1100 m²
  • Udaljenost od mora 16000 m
Za prodaju
130 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 8518
  • Kvadratura 9300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
120 000 € 11 €/m²
  • Kod objekta 31416
  • Kvadratura 10600 m²
  • Udaljenost od mora 4400 m
Za prodaju
110 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 42926
  • Kvadratura 3450 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
170 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 52991
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 150 m
Za prodaju
120 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 36571
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
130 000 € 191 €/m²
  • Kod objekta 13901
  • Kvadratura 678 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
175 000 € 42 €/m²
  • Kod objekta 40033
  • Kvadratura 4100 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m

Prijava za Newsletter