Prodaja - Vila 188 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
415 000 €
2207 €/m²
Property 19800 photo 1
Property 19800 photo 2
Property 19800 photo 3
Property 19800 photo 4
Property 19800 photo 5
Property 19800 photo 6
Property 19800 photo 7
Property 19800 photo 8
Property 19800 photo 9
  • Kod objekta 19800
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 188 m²
  • Površina placa 250 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju vila od 188 kv.m u Larnaka. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
410 000 € 2546 €/m²
  • Kod objekta 44120
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
510 000 € 3290 €/m²
  • Kod objekta 43925
  • Kvadratura 155 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
450 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 33887
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 3083 €/m²
  • Kod objekta 33427
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
575 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 49301
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 51965
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
379 000 € 2165 €/m²
  • Kod objekta 49267
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
360 000 € 2142 €/m²
  • Kod objekta 49192
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
466 140 € 2877 €/m²
  • Kod objekta 49312
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter