Prodaja - Vila 136 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji
415 000 €
3051 €/m²
Property 19718 photo 1
Property 19718 photo 2
Property 19718 photo 3
Property 19718 photo 4
Property 19718 photo 5
Property 19718 photo 6
Property 19718 photo 7
Property 19718 photo 8
Property 19718 photo 9
Property 19718 photo 10
Property 19718 photo 11
Property 19718 photo 12
  • Kod objekta 19718
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 136 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Nikoziji (Kipar)

Detalji

  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Opis

Na prodaju vila od 136 kv.m u Nikozija. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
450 000 € 2556 €/m²
  • Kod objekta 52306
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 3212 €/m²
  • Kod objekta 52541
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
448 000 € 2871 €/m²
  • Kod objekta 52540
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 51965
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3315 €/m²
  • Kod objekta 39311
  • Kvadratura 184 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
500 000 € 2314 €/m²
  • Kod objekta 45396
  • Kvadratura 216 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
620 000 € 3406 €/m²
  • Kod objekta 44383
  • Kvadratura 182 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
575 000 € 1949 €/m²
  • Kod objekta 39213
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
432 000 € 3042 €/m²
  • Kod objekta 46077
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter