Prodaja - Zemljište 1400 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Chortiatis Egzoči
385 000 €
275 €/m²
Property 19479 photo 1
Property 19479 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 13 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1400 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: građevina, sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 600 kv.m.

Za prodaju
320 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 36149
  • Kvadratura 1800 m²
  • Udaljenost od mora 11000 m
Za prodaju
370 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 30740
  • Kvadratura 16313 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
375 000 € 500 €/m²
  • Kod objekta 50818
  • Kvadratura 750 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
450 000 € 303 €/m²
  • Kod objekta 57091
  • Kvadratura 1483 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
320 000 € 22 €/m²
  • Kod objekta 53251
  • Kvadratura 14000 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
330 000 € 15 €/m²
  • Kod objekta 36569
  • Kvadratura 22000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
460 000 € 220 €/m²
  • Kod objekta 62244
  • Kvadratura 2084 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
350 000 € 368 €/m²
  • Kod objekta 59576
  • Kvadratura 949 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
330 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 29419
  • Kvadratura 9160 m²
  • Udaljenost od mora 4800 m

Prijava za Newsletter