3 700 000 €
3882 €/m²
Property 19113 photo 1
Property 19113 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 3
  • Udaljeno od mora: 8000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 2 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 953 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 3000 kv.m.

Za prodaju
3 500 000 € 3684 €/m²
  • Kod objekta 14477
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 26000 m
Za prodaju
3 700 000 € 1070 €/m²
  • Kod objekta 39231
  • Kvadratura 3455 m²
  • Udaljenost od mora 16700 m
Za prodaju
3 700 000 € 3882 €/m²
  • Kod objekta 19113
  • Kvadratura 953 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
3 500 000 € 2692 €/m²
  • Kod objekta 21243
  • Kvadratura 1300 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
3 000 000 € 4137 €/m²
  • Kod objekta 33632
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
3 600 000 €
  • Kod objekta 3310
  • Kvadratura 0 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter