Prodaja - Vila 480 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Paiania
1 700 000 €
3542 €/m²
Property 18833 photo 1
Property 18833 photo 2
Property 18833 photo 3
Property 18833 photo 4
Property 18833 photo 5
Property 18833 photo 6
Property 18833 photo 7
Property 18833 photo 8
Property 18833 photo 9
Property 18833 photo 10
Property 18833 photo 11
Property 18833 photo 12
Property 18833 photo 13
Property 18833 photo 14
Property 18833 photo 15
Property 18833 photo 16
Property 18833 photo 17
Property 18833 photo 18
Property 18833 photo 19
Property 18833 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 1999
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 12000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 4 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 480 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, jedne kuhinje, 2 kupatila. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 000 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 14290
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod objekta 41219
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 36662
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 48925
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 400 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 64729
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter