1 900 000 € 1 650 000 €
3367 €/m²
Property 16886 photo 1
Property 16886 photo 2
Property 16886 photo 3
Property 16886 photo 4
Property 16886 photo 5
Property 16886 photo 6
Property 16886 photo 7
Property 16886 photo 8
Property 16886 photo 9
Property 16886 photo 10
Property 16886 photo 11
Property 16886 photo 12
Property 16886 photo 13
Property 16886 photo 14
Property 16886 photo 15
Property 16886 photo 16
Property 16886 photo 17
Property 16886 photo 18
Property 16886 photo 19
Property 16886 photo 20

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 7
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • Udaljeno od mora: 3200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 16 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 490 kv.m na Atici. u suterenu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, 3 ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
2 500 000 € 2873 €/m²
  • Kod objekta 9439
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
2 500 000 € 5434 €/m²
  • Kod objekta 8060
  • Kvadratura 460 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
2 100 000 € 13125 €/m²
  • Kod objekta 41219
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 48925
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 14468
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 41912
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter