Prodaja - Vila 255 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
440 000 €
1725 €/m²
Property 16840 photo 1
Property 16840 photo 2
Property 16840 photo 3
Property 16840 photo 4
Property 16840 photo 5
Property 16840 photo 6
  • Kod objekta 16840
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 255 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 14 km

Opis

Na prodaju vila od 255 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
490 500 € 3503 €/m²
  • Kod objekta 46008
  • Kvadratura 140 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
595 000 € 4131 €/m²
  • Kod objekta 49135
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 51965
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 3558 €/m²
  • Kod objekta 52036
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
415 000 € 2075 €/m²
  • Kod objekta 49184
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
593 900 € 3666 €/m²
  • Kod objekta 52329
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 1
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
390 000 € 2131 €/m²
  • Kod objekta 42117
  • Kvadratura 183 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter