Prodaja - Vila 270 m² u Nikozija

Grčka Kipar Nikoziji
535 000 €
1981 €/m²
Property 15853 photo 1
Property 15853 photo 2
Property 15853 photo 3
Property 15853 photo 4
Property 15853 photo 5
Property 15853 photo 6
Property 15853 photo 7
Property 15853 photo 8
Property 15853 photo 9
Property 15853 photo 10
Property 15853 photo 11
Property 15853 photo 12
Property 15853 photo 13
Property 15853 photo 14
Property 15853 photo 15
Property 15853 photo 16
Property 15853 photo 17
Property 15853 photo 18
Property 15853 photo 19
Property 15853 photo 20
Property 15853 photo 21
Property 15853 photo 22
Property 15853 photo 23
  • Kod objekta 15853
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 270 m²
  • Površina placa 570 m²
  • Region Nikozija
  • Mesto Nikoziji (Kipar)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2008
  • Udaljeno od mora: 60000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 5 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin

Opis

Na prodaju vila od 270 kv.m u Nikozija. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, grejanje.

Za prodaju
590 000 € 2796 €/m²
  • Kod objekta 47531
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3189 €/m²
  • Kod objekta 44809
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 51965
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
430 000 € 2945 €/m²
  • Kod objekta 45103
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
530 000 € 2523 €/m²
  • Kod objekta 44808
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
577 500 € 3609 €/m²
  • Kod objekta 35682
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
525 000 € 2386 €/m²
  • Kod objekta 41961
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
530 000 € 2366 €/m²
  • Kod objekta 49189
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter