Prodaja - Zemljište 2650 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
45 000 € 43 000 €
16 €/m²
Property 14503 photo 1
Property 14503 photo 2
Property 14503 photo 3
Property 14503 photo 4
Property 14503 photo 5

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1700 m
  • Udaljenost od grada: 200 km
  • Udaljenost od aerodroma: 10 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 2650 kv.m. u predgrađu Soluna.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.

Za prodaju
50 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 42075
  • Kvadratura 9000 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
38 000 € 246 €/m²
  • Kod objekta 11039
  • Kvadratura 154 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
38 000 € 10 €/m²
  • Kod objekta 24355
  • Kvadratura 3562 m²
  • Udaljenost od mora 1200 m
Za prodaju
53 000 € 91 €/m²
  • Kod objekta 41706
  • Kvadratura 579 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
55 000 € 13 €/m²
  • Kod objekta 52284
  • Kvadratura 4200 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
50 000 € 41 €/m²
  • Kod objekta 45448
  • Kvadratura 1205 m²
  • Udaljenost od mora 1150 m
Za prodaju
40 000 € 177 €/m²
  • Kod objekta 39874
  • Kvadratura 225 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
45 000 € 112 €/m²
  • Kod objekta 60664
  • Kvadratura 400 m²
  • Udaljenost od mora 4500 m

Prijava za Newsletter