Prodaja - Zemljište 251 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Agios Dimitrios
160 000 €
637 €/m²
Property 14449 photo 1
Property 14449 photo 2

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 6
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 3 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 251 kv.m. u Atini.

Za prodaju
150 000 € 1376 €/m²
  • Kod objekta 57398
  • Kvadratura 109 m²
  • Udaljenost od mora 945 m
Za prodaju
180 000 € 600 €/m²
  • Kod objekta 43125
  • Kvadratura 300 m²
  • Udaljenost od mora 10000 m
Za prodaju
160 000 € 686 €/m²
  • Kod objekta 42712
  • Kvadratura 233 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
235 000 € 1556 €/m²
  • Kod objekta 44214
  • Kvadratura 151 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
160 000 € 637 €/m²
  • Kod objekta 14449
  • Kvadratura 251 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
190 000 € 316 €/m²
  • Kod objekta 36981
  • Kvadratura 600 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
150 000 € 212 €/m²
  • Kod objekta 41736
  • Kvadratura 705 m²
  • Udaljenost od mora 8000 m
Za prodaju
175 000 € 1107 €/m²
  • Kod objekta 36687
  • Kvadratura 158 m²
  • Udaljenost od mora 8400 m
Za prodaju
185 000 € 1027 €/m²
  • Kod objekta 57166
  • Kvadratura 180 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
130 000 € 695 €/m²
  • Kod objekta 38160
  • Kvadratura 187 m²
  • Udaljenost od mora 11300 m

Prijava za Newsletter