Prodaja - Zemljište 1085 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Agios Dimitrios
880 000 €
811 €/m²
Property 14448 photo 1
Property 14448 photo 2
Property 14448 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,6
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju fenced Zemljište od 1085 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 651 kv.m.

Za prodaju
800 000 € 2279 €/m²
  • Kod objekta 49573
  • Kvadratura 351 m²
  • Udaljenost od mora 1700 m
Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • Kod objekta 53284
  • Kvadratura 470 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
890 000 € 1718 €/m²
  • Kod objekta 64605
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 850 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Ekskluzivni Za prodaju
1 300 000 € 3403 €/m²
  • Kod objekta 62859
  • Kvadratura 382 m²
  • Udaljenost od mora 4900 m
Za prodaju
1 150 000 € 1051 €/m²
  • Kod objekta 33226
  • Kvadratura 1094 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
1 250 000 € 950 000 € 860 €/m²
  • Kod objekta 41133
  • Kvadratura 1104 m²
  • Udaljenost od mora 18000 m
Za prodaju
850 000 € 538 €/m²
  • Kod objekta 51120
  • Kvadratura 1577 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
1 000 000 € 1379 €/m²
  • Kod objekta 35109
  • Kvadratura 725 m²
  • Udaljenost od mora 8500 m

Prijava za Newsletter