Property 14290 photo 1
Property 14290 photo 2
Property 14290 photo 3
Property 14290 photo 4
Property 14290 photo 5
Property 14290 photo 6
Property 14290 photo 7
Property 14290 photo 8
Property 14290 photo 9
Property 14290 photo 10
Property 14290 photo 11
Property 14290 photo 12
Property 14290 photo 13
Property 14290 photo 14
Property 14290 photo 15
Property 14290 photo 16
Property 14290 photo 17
Property 14290 photo 18
Property 14290 photo 19
Property 14290 photo 20
Property 14290 photo 21
Property 14290 photo 22
Property 14290 photo 23
Property 14290 photo 24
Property 14290 photo 25
Property 14290 photo 26
Property 14290 photo 27
Property 14290 photo 28
Property 14290 photo 29
Property 14290 photo 30
Property 14290 photo 31
Property 14290 photo 32
Property 14290 photo 33
Property 14290 photo 34
Property 14290 photo 35
Property 14290 photo 36

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 9
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od grada: 5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 480 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od 7 spavaće sobe, kupatila, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 12116
  • Kvadratura 450 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 700 000 € 3541 €/m²
  • Kod objekta 18833
  • Kvadratura 480 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 800 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 14468
  • Kvadratura 800 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
2 200 000 € 2315 €/m²
  • Kod objekta 48925
  • Kvadratura 950 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Kod objekta 41912
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 8

Prijava za Newsletter