42 000 €
120 €/m²
Property 14016 photo 1
Property 14016 photo 2

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 350 kv.m. na Atici.Полягає в процесі інтеграції у план міста. Sa mogućnošću izgradnje do 150 kv.m. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.

Za prodaju
60 000 € 108 €/m²
  • Kod objekta 32860
  • Kvadratura 552 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
60 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 42880
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
37 000 € 74 €/m²
  • Kod objekta 13426
  • Kvadratura 500 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
40 000 € 29 €/m²
  • Kod objekta 43842
  • Kvadratura 1352 m²
  • Udaljenost od mora 1750 m
Za prodaju
40 000 € 77 €/m²
  • Kod objekta 37907
  • Kvadratura 518 m²
  • Udaljenost od mora 5800 m
Za prodaju
60 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32568
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
35 000 € 40 €/m²
  • Kod objekta 13836
  • Kvadratura 870 m²
  • Udaljenost od mora 2300 m
Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
40 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 38396
  • Kvadratura 606 m²
  • Udaljenost od mora 5 m

Prijava za Newsletter