620 000 €
898 €/m²
Property 14006 photo 1
Property 14006 photo 2
Property 14006 photo 3
Property 14006 photo 4

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 0,4
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 17 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 690 kv.m. u Atini.Састоји се у оквиру плана града. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Sa mogućnošću izgradnje do 260 kv.m.

Za prodaju
620 000 € 898 €/m²
  • Kod objekta 14006
  • Kvadratura 690 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
500 000 € 3401 €/m²
  • Kod objekta 6655
  • Kvadratura 147 m²
  • Udaljenost od mora 2000 m
Za prodaju
800 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 13691
  • Kvadratura 260 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
500 000 € 520 €/m²
  • Kod objekta 46661
  • Kvadratura 960 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • Kod objekta 5797
  • Kvadratura 4000 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
880 000 € 811 €/m²
  • Kod objekta 14448
  • Kvadratura 1085 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
720 000 € 685 €/m²
  • Kod objekta 63587
  • Kvadratura 1050 m²
  • Udaljenost od mora 200 m
Za prodaju
630 000 € 2520 €/m²
  • Kod objekta 58136
  • Kvadratura 250 m²
  • Udaljenost od mora 1600 m
Za prodaju
600 000 € 1764 €/m²
  • Kod objekta 30323
  • Kvadratura 340 m²
  • Udaljenost od mora 17000 m
Za prodaju
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • Kod objekta 49447
  • Kvadratura 364 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m

Prijava za Newsletter