Prodaja - Zemljište 678 m² u predgrađu Soluna

Grčka Solun Solun - Predgrađa Mihaniona Nea Michaniona
130 000 €
191 €/m²
Property 13901 photo 1
Property 13901 photo 2
Property 13901 photo 3

Detalji

  • Koeficijent izgradnje: 6
  • Udaljeno od mora: 1600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 678 kv.m. u predgrađu Soluna.Састоји се у оквиру плана града. Na zemljištu: sprovedena voda, sprovedena struja. Sa mogućnošću izgradnje do 406 kv.m.

Za prodaju
160 000 € 14 €/m²
  • Kod objekta 31409
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 600 m
Za prodaju
150 000 € 298 €/m²
  • Kod objekta 23748
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
140 000 € 272 €/m²
  • Kod objekta 23746
  • Kvadratura 514 m²
  • Udaljenost od mora 9800 m
Za prodaju
120 000 € 31 €/m²
  • Kod objekta 36571
  • Kvadratura 3800 m²
  • Udaljenost od mora 6000 m
Za prodaju
128 000 € 204 €/m²
  • Kod objekta 56259
  • Kvadratura 626 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
130 000 € 323 €/m²
  • Kod objekta 29907
  • Kvadratura 402 m²
  • Udaljenost od mora 20000 m
Za prodaju
160 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 58077
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
110 000 € 96 €/m²
  • Kod objekta 54680
  • Kvadratura 1145 m²
  • Udaljenost od mora 19000 m

Prijava za Newsletter