Prodaja - Vila 600 m² na Atici

Grčka Atika Ostatak Atika Rafina
3 600 000 € 1 900 000 €
3167 €/m²
Property 13516 photo 1
Property 13516 photo 2
Property 13516 photo 3
Property 13516 photo 4
Property 13516 photo 5
Property 13516 photo 6
Property 13516 photo 7
Property 13516 photo 8
Property 13516 photo 9
Property 13516 photo 10
Property 13516 photo 11
Property 13516 photo 12
Property 13516 photo 13
Property 13516 photo 14
Property 13516 photo 15
Property 13516 photo 16
Property 13516 photo 17
Property 13516 photo 18
Property 13516 photo 19

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1997
  • Godina renoviranja: 2014
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 5000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Podigni
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 600 kv.m na Atici. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
3 850 000 € 5133 €/m²
  • Kod objekta 41218
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
3 150 000 € 4500 €/m²
  • Kod objekta 4416
  • Kvadratura 700 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
4 500 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 5272
  • Kvadratura 750 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
3 500 000 € 6363 €/m²
  • Kod objekta 31561
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 20929
  • Kvadratura 800 m²
  • Udaljenost od mora 5 m
Za prodaju
4 410 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 18427
  • Kvadratura 770 m²
  • Broj soba 14

Prijava za Newsletter